BT

CHIPTUNING A DIAGNOSTIKA

Chiptuning

Programujeme tieto jednotky:

BOSCH – EDC 15, EDC 16, EDC 17,BOSCH – MEx.x, MEDx.x, MED17, DELPHI, DENSO, MOTOROLA, SIEMENS, MARELLI, VISTEON, na všetky dieselové a niektoré benzínové motory.

Chiptuning a jeho vplyv na zníženie spotreby paliva:  Každý by bol radšej, keby sa mu znížila po chiptuningu spotreba benzínu, alebo spotreba nafty. Po úprave softwaru riadiacej jednotky, teda chiptuningu, dôjde k zvýšeniu krútiaceho momentu a výkonu, čo väčšinou ľudia radi využijú a pri využití maximálneho výkonu sa spotreba samozrejme zdvíha, ale naopak pri ekonomickej jazde ide pod hranicu priemeru. To znamená, že spotreba je celkovo zhruba na úrovni sériového prevedenia, ale do veľkej miery závisí od spôsobu techniky jazdy. Emisné limity zostávajú zachované. Prečítajte si tipy, ako jazdiť úsporne.

Technológie, ktoré používame na čítanie a zapisovanie softwaru do riadiacich jednotiek motorov:
MPC Prog - CMD Technogies
Byteshooter
BDM 100 programator
BeeProg programator

Diagnostika

Na diagnostiku vozidiel používame:
BOSCH ESI - KTS 540

– táto diagnostika je univerzálna skoro na všetky typy značiek

VAG COM - VSCD

– táto diagnostika je vyhradená hlavne na VW Group ako je VW, Audi, Škoda, Seat, Bentley.

S touto diagnostikou sa dajú programovať komfortne jednotky týchto značiek a je úplne zhodná s diagnostikou ktorú používajú v značkových servisoch VW Group. Je možné diagnostikovať aj iné značky ale iba čiastočne.

Ďalej vám ponúkame Diagnostiku vozidiel, slúžiacu na zistenie závad a zmazanie závad pri problémoch s motorom, ABS, airbagov, komfortných jednotiek, podvozkových a veľa ďalších…

Autel MaxiSys

Slúži na diagnostiku vozidiel všetkých značiek a na programovanie vozidiel BMW ,VW a Mercedes.